projektpraca.eu

Przedstawiciel handlowy

Kuna system Kielce
  • Dodano: 31 stycznia 2017
  • Ważna do: 11 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Kuna System Kielce, dystrybutor profesjonalnych systemów uzdatniania wody, poszukuje doświadczonego Przedstawiciela Handlowego na teren województwa świętokrzyskiego. Oferujemy: - pracę w stabilnej Firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku - szkolenie wstępne oraz szkolenia doszkalające - wysokie wynagrodzenie ściśle związane z wynikami pracy oraz zaangażowaniem - pracę w ambitnym zespole - poza finansowe metody motywacji - elastyczność w działaniu i kreowaniu marki - prywatne ubezpieczenie medyczne VIP PZU Prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Wymagania

Od idealnego kandydata oczekujemy: - dyspozycyjności - gotowości do działania - umiejętności szybkiego uczenia się - łatwości w nawiązywaniu kontaktu z innymi - pozytywnego podejścia do życia - samodzielności i konsekwencji w działaniu - silnej motywacji i zaangażowania - prawa jazdy kat. B - zdolności budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami - niekaralności i uczciwości