Przedstawiciel Handlowy z branży pokryc dachowych oddział Jędrzejów

Polonica D.Com Sp. z o.o.S.K.A.
  • Dodano: 13 października 2021
  • Ważna do: 26 października 2021

Opis stanowiska pracy

Firma POLONICA D. COM Sp. z o. o. S. K. A. lider w produkcji i sprzedaży pokryć dachowych zatrudni:

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO dla oddziału Jędrzejów

Zadania:

  • zarządzanie sprzedażą na określonym terenie poprzez poszukiwanie nowych klientów oraz rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami firmy

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • dbałość o dobry wizerunek firmy na rynku

  • współpraca z firmami dekarskimi

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjny system wynagrodzenia

  • samochód i telefon służbowy

  • szkolenia

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w branży pokryć dachowych

  • min. średnie wykształcenie

  • prawo jazdy kat. B

  • wysoka kultura osobista

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy