projektpraca.eu

Przedstawiciel handlowy "Ruch" - woj. świętokrzyskie

RUCH S.A
  • Dodano: 28 stycznia 2020
  • Ważna do: 28 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą ze 100-letnią tradycją i jednym z największych dystrybutorów prasy w Polsce. Oferujemy m.in. usługę Paczka w Ruchu, płatność rachunków czy usługi finansowe. Posiadamy 1800 punktów sprzedaży, 15 400 punktów partnerskich, miesięcznie obsługujemy ponad 6 milionów Klientów i regularnie dostarczamy prasę do ponad 20 000 punktów.

Przedstawiciel Handlowy ds. Dystrybucji Prasy

Miejsce pracy: woj. Świętokrzyskie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwijanie sieci sprzedaży prasy w wyznaczonym regionie - nie jest to sprzedaż z samochodu !

Opis stanowiska:

? Pozyskiwanie Klientów dla usługi kolportażu prasy (kioski, saloniki, sklepy, supermakety)

? Opieka nad stałymi klientami

? Ustalanie planów sprzedażowych, działań promocyjnych oraz merchandisingowych

? Budowanie długotrwałych relacji z kontrahentami

Wymagania

Wymagania:

? Doświadczenie w pracy jako Przedstawiciel Handlowy min 1,5 roku ? warunek konieczny

? Znajomość rynku FMCG

? Umiejętność rozwiązywanie konfliktów handlowych

? Nastawienie na rozwój i realizację celów

? Umiejętność organizowania własnej pracy

? Posiadanie rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych i łatwość w nawiązywaniu relacji

? Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

? Współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej - umowa B2B

? Wynagrodzenie stałe 3 000 netto na FV i premiowe uzależnione od osiąganych wyników

? Pracę w terenie ? jeden dzień biurowy w tygodniu

? Szkolenie wprowadzające do pracy na powierzanym stanowisku

? Niezbędne narzędzia pracy ( samochód, laptop, telefon)

? Możliwość rozwoju w strukturach firmy

? Benefity (karta FitProfit oraz prywatna opieka medyczna)

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego który jest dostępny pod linkiem :