Przedstawiciel Handlowy/Pracownik Działu Obsługi Partnera - praca stacjonarna, biuro handlowe o.Kielce

SQTR Sp. z o.o.
  • Dodano: 10 stycznia 2017
  • Ważna do: 31 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

obsługa klientów biznesowych za pośrednictwem połączeń telefonicznych oraz wiadomości email, ? budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami, ? realizowanie ciekawych i pozwalających na rozwój projektów, ? raportowanie osiągnięć.

Wymagania

Wymagania: ? bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ? nienaganna dykcja oraz wysoka kultura osobista, ? komunikatywność, ? bardzo dobra organizacja pracy, ? determinacja, dążenie do celu, ? łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz otwartość, ? mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferujemy: ? szkolenia, które przygotują Cię do rozpoczęcia pracy, ? konkurencyjne wynagrodzenie oraz wysokie prowizje ? stacjonarną pracę w stabilnych godzinach w biurze w centrum Kielc, ? umowę zlecenie lub umowę współpracy agencyjnej ? pracę w miłej atmosferze w zgranym, młodym zespole, ? możliwość podniesienia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, ? pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku