projektpraca.eu

Przedstawiciel Handlowy Orange Polska

PWB Telkom
  • Dodano: 08 stycznia 2016
  • Ważna do: 06 lutego 2016

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków: - bezpośredni kontakt z klientem biznesowym - opieka nad przydzieloną bazą klientów - pozyskiwanie nowych kontrahentów - zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych - prezentacja / sprzedaż produktów marki Orange Polska - przygotowywanie dokumentów / aneksów - negocjacje warunków zawieranych transakcji - sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

Wymagania

Wymagania: - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - dyspozycyjność - znajomość obsługi komputera - znajomość obsługi podstawowych programów typu: Exel, Word, Office. - komunikatywność - zaangażowanie w wykonywaną pracę - sumienność - gotowość do pracy w terenie Mile widziane: - prawo jazdy kat. B - własny samochód Oferujemy: - nienormowany czas pracy - podstawa wynagrodzenia - premie sprzedażowe - umowa partnerska Zatrudnimy osobę pełną energii, która u nas w firmie będzie miała do dyspozycji pełne portfolio usług mobilnych oraz stacjonarnych marki Orange Polska, które będzie mogła proponować / sprzedawać klientom biznesowym. Jedyny warunek to doświadczenie na podobnym stanowisku oraz chęć rozwoju i poważnego potraktowania swoich obowiązków w pracy.