projektpraca.eu

Przedstawiciel handlowy - Kielce + umowa o pracę + prowizja

Megafanpage.pl
  • Dodano: 31 stycznia 2020
  • Ważna do: 13 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Agencja Social Media Megafanpage.pl poszukuje kandydata na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Kielce

Poszukujemy osób z doświadczeniem minimum 12 miesięcy w sprzedaży zdobytym najlepiej w jednym miejscu pracy.

Jeżeli zależy Ci na stałym miejscu pracy w dobrze prosperującej firmie? Zapoznaj się z naszą ofertą pracy:

Zakres pracy:
- pozyskiwanie Klientów w oparciu o ciepłe lead-y
- budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,
- wykonywanie miesięcznych planów sprzedażowych,

- podpisywanie umów z Klientami drogą elektroniczną.

Wymagania

Nasze oczekiwania:
- doświadczenie w sprzedaży (minimum 12 miesięcy),
- wysoka umiejętność kontaktu z Klientem,
- umiejętne doradztwo,
- otwartość i komunikatywność,
- zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
- gotowość do pracy na pełen etat,
- cenimy osoby zdecydowane
- umiejętność naturalnego i kreatywnego prowadzenia rozmów.

Czego możesz od nas oczekiwać?
- umowę o pracę na pełen etat,
- stabilne zatrudnienie w naszej firmie,
- profesjonalne wdrożenie do pracy ? szkolenia produktowe i sprzedażowe, codzienne wsparcie managera sprzedaży
- atrakcyjne warunki finansowe - będzie Ci się opłacać z nami pracować
- stałe godziny pracy, system jednozmianowy (od poniedziałku do piątku 8:30-16:30).

Nasz zespół złożony jest z dojrzałych ludzi chcących się rozwijać. Nie czekaj... wyślij swoje aktualne CV. Spotkamy się w naszym biurze i porozmawiamy o pracy jaką oferujemy.