projektpraca.eu

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

PCWO ENERGY
  • Dodano: 08 maja 2019
  • Ważna do: 08 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą działającą w sektorze odnawialnych źródeł energii. Specjalizujemy się w branży PV. W związku prężnym rozwojem naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

OPIS STANOWISKA: -Obsługa klientów firmy -Samodzielne aktywne poszukiwanie klientów indywidualnych i biznesowych -Budowanie relacji z klientami i wizerunku firmy WYMAGANIA: -Wykształcenie co najmniej średnie -Doświadczenie w pracy z klientem -Samodzielność i komunikatywność -Obsługa arkusza kalkulacyjnego i MS Word -Prawo jazdy kat. B OFERUJEMY: -Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia -Atrakcyjne wynagrodzenie -Telefon, samochód służbowy  -Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych -Wsparcie sprzedaży  -Dużą swobodę działania -Miłą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie i w pasjonującej branży Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.