projektpraca.eu

Projektant OZE

4-ECO
  • Dodano: 16 lutego 2021
  • Ważna do: 02 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Firma 4-eco Sp. z o.o. lider rynku Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

Miejsce pracy: Kielce

Głównym zadaniem będzie projektowanie instalacji fotowoltaicznych.

Oferujemy:

?        stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Firmie,

?        niezbędne narzędzia pracy,

?        doświadczenie w przyszłościowej branży PV,

?        możliwość rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

?        doświadczenie na podobnym stanowisku,

?        umiejętność projektowania w AutoCad i bardzo dobra obsługa MS Excel,

?        umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych,

?        umiejętność pracy w zespole,

?        chęć rozwoju i otwartość na nowe wyznania.

Aplikacje proszę przesyłać na adres mail:

karina.kaniewska@4-eco.pl

Z dopiskiem w temacie wiadomości Projektant OZE

Administratorem Twoich danych osobowych jest 4 ECO Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, 25-506 przy ul. Plac Niepodległości 1. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych.