projektpraca.eu

Project manager - PV farm

ELQ S.A.
  • Dodano: 05 listopada 2019
  • Ważna do: 31 maja 2020

Opis stanowiska pracy

Project Manager - PV farm

 

ELQ Spółka Akcyjna to fuzja doświadczenia i nowoczesności

Ponad 40 lat z energetyką zawodową

 

Nikt Ci nie da tego co możemy dać Ci my!

Warunek jest jeden: MUSISZ BYĆ DOBRY / BARDZO DOBRY

 

ELQ Sp z o.o. (której właścicielem jest ELQ SA) powstała w 1976r. jako zaplecze techniczne Zakładów Energetycznych Okręgu Południowego. W wyniku restrukturyzacji krajowej energetyki, w latach osiemdziesiątych XX wieku, ELQ stało się Wydziałem Zakładu Energetycznego Częstochowa. Fakt ten zapoczątkował rozwój firmy w kierunku produkcji urządzeń rozdzielczych SN i nn oraz kontenerowych stacji transformatorowych. ELQ zajęło miejsce niekwestionowanego lidera na rynku krajowym. Zrealizowaliśmy także wiele projektów w zakresie zasilania oraz zewnętrznych i wewnętrznych instalacji elektrycznych dla obiektów handlowych wielkopowierzchniowych, zakładów przemysłowych, czy osiedli mieszkaniowych.

ELQ Spółka Akcyjna to firma z dużymi ambicjami.

Dziś oferta ELQ łączy w sobie trwałe, niezawodne rozwiązania technologiczne oraz elastyczne warunki współpracy z klientami krajowymi i zagranicznymi. Wyróżnia nas pionierskie zaawansowanie techniczne, najwyższa jakość produktów potwierdzona stosownymi certyfikatami, a także wyjątkowa elastyczność rozwiązań, szybkie terminy realizacji i dogodne warunki współpracy. Potrzeby rynku, oczekiwania klientów, wymagania energetyki zawodowej i ścisła współpraca z projektantami branżowymi to codzienność inżynierów z ELQ S.A., którzy na bazie opracowanych rozwiązań tworzą konfiguracje stacji transformatorowych o zróżnicowanych mocach, wyposażeniu, wymiarach, pozwalających na ich optymalną zabudowę nawet w trudnodostępnym terenie. Jesteśmy pewni, iż spółka ELQ S.A. jest w stanie zaspokoić wszystkie wymagania klientów zarówno reprezentujących sektor publiczny jak i prywatny.

 

Opis stanowiska:

Przygotowanie do realizacji projektów farm fotowoltaicznych. Przygotowanie i nadzór nad przygotowaniem dokumentacji projektu farmy fotowoltaicznej. Nadzór i monitoring prowadzonych postępowań administracyjnych. Stałe nadzorowanie terminów, kosztów i jakości całego procesu decyzyjnego, zleceniodawców i zleceniobiorców. Nadzorowanie terminowej realizacji projektów. Analiza i zawieranie umów zabezpieczających prawa do terenu. Koordynację procesu projektowania pomiędzy właścicielami nieruchomości, urzędami gmin, powiatów i innymi uczestnikami postępowania administracyjnego. Analiza i uzgadnianie warunków przyłączenia instalacji do sieci z właściwym operatorem energetycznym. Koordynowanie zespołu podwykonawców i współpracowników Stałe raportowanie z wykonania poszczególnych etapów projektu. Ocena i tworzenie raportów Due Diligence istniejących projektów fotowoltaicznych

 

 

Wymagania:

Minimum 2 letnie doświadczenie w branży energii odnawialnej lub deweloperskiej. Znajomość regulacji prawnych i przepisów wykonawczych związanych z realizacją inwestycji. Uprawnienia do projektowania będą dodatkowym atutem. Znajomość MS Project mile widziane. Prawo jazdy kategorii B. Umiejętność zarządzania projektem. Doświadczenie w zarządzaniu zespołem. Samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Pakiet medyczny Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji Ciekawą pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie elektroenergetycznej Miejsce pracy w Częstochowie Niezbędne narzędzia do pracy Możliwość pracy wśród najwyższej klasy fachowców w branży

 

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na adres email: rekrutacja@elqsa.pl

Prosimy o oznaczenie maila nazwą stanowiska.

 

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści klauzuli: Zgodnie z art. 7 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych tj. ELQ S.A. z siedzibą w Częstochowie 42-200, ul. Jagiellońska 81/83, NIP: 8992609747. Dane osobowe przekazuję dobrowolnie i oświadczam, że są zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania zamieszczonych na stronie www.elqsa.pl Dane są przetwarzane tylko w celach rekrutacyjnych. Jeśli nie dojdzie do zawarcia umowy o pracę, to dane przestaną być przetwarzane.

 

 

 

Podobne oferty

Kelner

SIESTA RISTORANTE
  • Kielce
  • Wczoraj