projektpraca.eu

Programista Java-Script / .NET

DPM Sp.z o.o.
  • Dodano: 25 stycznia 2018
  • Ważna do: 18 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

DPM Sp. z o.o. jest firmą doradztwa personalnego, która od 20 lat wspiera przedsiębiorstwa w rekrutacji pracowników. Dla firmy z branży IT, realizującej projekty z obszaru automatyki przemysłowej oraz mechatroniki, poszukujemy Programistów .NET oraz Programistów JAVA-SCRIPT miejsce pracy: Cieszyn, woj. śląskie

Wymagania

Jeżeli: w przypadku programisty .NET ? znasz technologię ASP.NET lub Windows Form, ? programujesz w C++, C# i .NET, ? posiadasz umiejętność programowania obiektowego, ? dobrze posługujesz się j. angielskim (min. B2) w przypadku programisty JAVA-SCRIPT ? znasz technologię AngularJS/jQuery lub nodeJs, ? posiadasz umiejętność programowania funkcyjnego i obiektowego, ? dobrze posługujesz się j. angielskim (min. B2) możesz zyskać: ? stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, na cały etat, ? pracę w zgranym teamie, nad innowacyjnymi projektami dla branży przemysłowej, ? elastyczne godziny pracy (biuro czynne w godzinach 7:00 ? 17:00), ? atrakcyjne warunki współpracy, ? prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, ? karnet na zajęcia sportowe, ? odpoczynek po pracy na koszt pracodawcy (wyjścia integracyjne), ? wsparcie w procesie relokacji, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Jesteś zainteresowany? Prześlij zgłoszenie, załączając dokument CV! ksamela@dpm.com.pl Masz pytania? Chętnie na nie odpowiem: Kasia Samela, Specjalista ds. rekrutacji, tel.: 505900704 Prosimy o zawarcie w dokumencie CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.