projektpraca.eu

Produkcja dywanów - €19.71 / h (z angielskim)

PRAMER
  • Dodano: 13 czerwca 2024
  • Ważna do: 27 czerwca 2024
36
2024-06-13 2024-06-27

Opis stanowiska pracy

Opis pracy:
Praca w Holandii w miejscowości Nijverdal. Praca w firmie zajmującej się produkcją dywanów sztucznej trawy. Praca wewnątrz, na hali przy obsłudze maszyn produkcyjnych, pakowaniu oraz kontroli jakości. Do obowiązków pracownika należy także dokładanie rolek do maszyny (waga ok. 16kg). Praca w systemie 5-brygadowym.

Ilość miejsc pracy:
1 miejsce (nie dla par)

Start pracy:
od zaraz

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu ABU CAO
- zakwaterowanie (€107 tygodniowo)
- bezpłatny transport do pracy (samochód służbowy)
- dodatek dla kierowców (€10 tygodniowo)
- ubezpieczenie (€35.58 tygodniowo)
- stawkę godzinową: €19.71 brutto/h
- dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%). za nadgodziny (125-150% stawki)
- wypłaty tygodniowe

Wymagania:
- dostępność na długi okres czasu
- znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym
- prawo jazdy kat. B
- aktualne zaświadczenie o niekaralności
- doświadczenie techniczne

Rekrutacja:
☎ +48327390079
☎ +48662677889
☎ +48533282372
E-mail: rekrutacja@pramer.pl

Wszystkie nasze oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej - zapraszamy.

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się do 3 dni roboczych. Praca tymczasowa w Holandii. KRAZ: 10850. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, * dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.

Kontakt z pracodawcą

+48327390079

Adres e-mail

rekrutacja@pramer.pl