projektpraca.eu

Pracownik terenowy ds. działek

BF Energy Sp. z o.o.
  • Dodano: 02 lutego 2023
  • Ważna do: 16 lutego 2023

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie i utrzymanie trwałych relacji z obecnymi klientami firmy na powierzonym terenie;
  • negocjowanie umów handlowych, cen i warunków współpracy;
  • przygotowanie i prowadzenie prezentacji handlowych, tworzenie ofert;
  • raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami ;
  • monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji;
  • odpowiedzi na zapytania ofertowe, rozwiązywanie problemów, proponowanie rozwiązań w oparciu o potrzeby klienta i cele stawiane przez firmę;
  • analiza bieżących wyników oraz wypracowywanie nowych propozycji i rozwiązań;
  • wzorowa komunikacja i współpraca z pozostałymi działami firmy;

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne;
  • możliwość pracy przy projektach OZE;
  • możliwość poszerzenia wiedzy w wielu obszarach technicznych;
  • rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
  • niezbędne narzędzia pracy;

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie;
  • umiejętność planowania oraz bardzo dobrej organizacji czasu pracy;
  • nastawienie na osiąganie wyników;
  • kreatywność i samodzielność w działaniu;
  • znajomość środowiska MS Office;
  • doświadczenie w sprzedaży mile widziane;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • znajomość technik sprzedaży;
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych (praca na terenie PL-wyjazdy jednodniowe);
  • umiejętność budowania długofalowych relacji;

Osoby zainteresowane zachęcam do wysyłania CV na biuro@bfenergy.pl