projektpraca.eu

Pracownik Telefonicznej obsługi klienta

4-ECO
  • Dodano: 09 lutego 2021
  • Ważna do: 23 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz pracy jako PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA? Zapraszamy do Naszej firmy!  

Miejsce pracy: Kielce  

 

Praca obejmuje: telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami firmy, umawianie spotkań handlowych oraz ścisłą współpracę z działem sprzedaży.  

 

Od Kandydatów oczekujemy:

- łatwości nawiązywania kontaktów;

- zaangażowania w wykonywane obowiązki;

- chęci do pracy.

Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.    

 

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: wioleta.czajka@centrumkariery.eu  z dopiskiem "Pracownik Obsługi Klienta"

 

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Kariery Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, 25-506 przy ul. Plac Niepodległości 1. kraz20992. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych.

Podobne oferty

Kosmetolog

Esthetica Klinika Kosmetologii Medycznej i Laserowej
  • powiat kielecki
  • Dzisiaj