projektpraca.eu

Pracownik sortowni nowej odzieży (Utrecht)

PRAMER
  • Dodano: 22 marca 2024
  • Ważna do: 05 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Opis pracy:
1 miejsce (nie dla par). Praca w Holandii w Utrecht. Praca na zakładzie zajmującym się sortowaniem nowej odzieży. Do obowiązkow pracownika należy pakowanie i przygotowywanie zamówień (order picking), sortowanie odzieży, rozpakowywanie i wieszanie odzieży na wieszakach. Praca na dwie zmiany (7:30-17:30 i 13:30-23:00) od poniedziałku do piątku.

Start pracy:
od zaraz

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu ABU CAO
- zakwaterowanie firmowe (€130 tygodniowo)
- bezpłatny transport do pracy* (dojazd rowerem lub samochodem)
- stawkę godzinową podstawową €13.50 brutto/h (po 6 tygodniach pracy €14.00)
- dodatek dla kierowców (€10 tygodniowo)
- ubezpieczenie (€35.59 tygodniowo)
- dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%). za nadgodziny (125-150% stawki)
- wypłaty tygodniowe

Wymagania:
- znajomość angielskiego (komunikatywnie)
- prawo jazdy kat. B

Rekrutacja:
☎ +48327390079
☎ +48533282372 (również WhatsApp)
E-mail: rekrutacja@pramer.pl

Dodatkowe informacje:
☛ Zainteresowanym - rezerwujemy transport za granicę.
☛ Pomagamy z dokumentacją pracowniczą
☛ Wyjazdy do pracy organizujemy co tydzień
Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się do 3 dni roboczych. Praca tymczasowa w Holandii. KRAZ: 10850. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
* dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.

Wymagania

jw