projektpraca.eu

Pracownik serwisu

ELESTER-PKP Sp. z o.o. Grupa Serwisowa Kielce
  • Dodano: 21 grudnia 2017
  • Ważna do: 14 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Wykonywanie prac związanych z instalacjami elektrycznymi i elektronicznymi, świadczenie usług serwisowych w zakresie systemów sterowania, rozwiązywanie problemów projektowych i konfiguracyjnych, programowanie sterowników, opracowywanie dokumentacji technicznych, testy i wdrożenia nowych wyrobów, rozruch i diagnostyka urządzeń zdalnego sterowania i SRK (sterowanie ruchem kolejowym).

Wymagania

Preferowane wykształcenie średnie lub wyższe politechniczne o kierunkach: elektrotechnika, automatyka, energoelektronika, elektronika, SRK lub pokrewne. Umiejętność diagnozowania i naprawy w co najmniej jednej dziedzinie: urządzeń elektrycznych, elektronicznych, systemów sterowania i automatyki. Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych. Dyspozycyjność - możliwa praca w delegacji na terenie całego kraju. Odpowiedzialność i zaangażowania w powierzone obowiązki. Mile widziane: znajomość programowania mikrokontrolerów, mikroprocesorów (AVR, ARM, itp.), znajomość języka programowania C, C++, uprawnienia SRK, prawo jazdy kategorii B, uprawnienia SEP minimum do 1 kV. Oferujemy: pracę w zgranym, młodym zespole, szkolenia techniczne i duże możliwości rozwoju, atrakcyjny system motywacyjny, pakiet socjalny (opieka medyczna LUXMED, karta MULTISPORT).