projektpraca.eu

Pracownik recepcji

Folwark Samochodowy Sp. z o.o.
  • Dodano: 03 grudnia 2019
  • Ważna do: 12 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

Autoryzowany Serwis Suzuki, Hyundai, Mitsubishi poszukuje odpowiednich osób do Działu Obsługi Klienta na stanowisko:

Główne zadania :

- zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji,

- obsługa centrali telefonicznej,

- opieka nad Klientem odwiedzającym salon i serwis,

- badanie satysfakcji Klienta

- obsługa kasy, przyjmowanie płatności gotówkowych oraz kartą,

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- pracę w pełnym wymiarze godzin,

- stabilny poziom wynagrodzenia,

Wymagania

Wymagania:

- wysoka kultura osobista,

- łatwość nawiązywania kontaktów,

- pozytywne nastawienie do Klienta,

- praktyczna znajomość obsługi komputera oraz kasy fiskalnej,

- czynne prawo jazdy kategorii B,

- umiejętności obsługi pakietu MS Office, oraz urządzeń biurowych,

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem i dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Folwark Samochodowy Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE, tzw. RODO.