projektpraca.eu

Pracownik produkcyjny / Mobilny serwisant

FOODjobs Sp. z o.o.
  • Dodano: 19 czerwca 2024
  • Ważna do: 03 lipca 2024
213
2024-06-19 2024-07-03

Opis stanowiska pracy

  • Prowadzenie serwisu maszyn i urządzeń myjących i dezynfekujących u klienta
  • Wykonywanie napraw oraz przeglądów obsługiwanych urządzeń
  • Wykonywanie diagnoz oraz identyfikacja usterek
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzonymi naprawami
  • Serwisowe wizyty u klientów firmy i naprawa usterek

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne: Mechanika, Mechatronika, Elektrotechnika, Inżynieria, Hydraulika
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – serwis, naprawa maszyn, urządzeń
  • Znajomość z zakresu zagadnień hydrauliki
  • Gotowość do pracy mobilnej – wyjazdy w tygodniu
  • Gotowość do pracy na miejscu: zakład produkcyjny
  • Uprawnienia SEP

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Adekwatne wynagrodzenie
  • Pokrycie kosztów wyjazdów służbowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Praca w systemie zadaniowym, ruchomym

Kontakt z pracodawcą

788566530

Adres e-mail

b.swirk@foodjobs.pl