projektpraca.eu

Pracownik produkcji

Ranstad Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 29 marca 2024
  • Ważna do: 12 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • praca na jedną zmianę, z możliwością uruchomienia  drugiej zmiany
  • praca od poniedziałku do piątku od 6-14
  • pracę w stabilnej firmie
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • benefity: karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, dostęp do bezpłatnej platformy ze zniżkami do kina, kawiarni, sklepów firmowych

zadania

  • pomoc operatorowi maszyny SAT
  • zasypanie form i silosa gotowym granulatem, worek  do 20 kg
  • obieranie z nadlewek gotowego odlewu
  • zamykanie klamer formy
  • dbanie o porządek

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • sprawności fizycznej
  • dyspozycyjności do pracy na dwie zmiany

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia