projektpraca.eu

Pracownik produkcji

PPHU PABLO SP. Z O.O.
  • Dodano: 03 lutego 2023
  • Ważna do: 17 lutego 2023

Opis stanowiska pracy

  • obsługa po przeszkoleniu maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • realizacja zleceń produkcyjnych na powierzonym obszarze pracy

  • pomoc przy innych pracach produkcyjnych

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn,

  • znajomość podstawowej obsługi narzędzi pomiarowych i elektronarzędzi

  • zdolności manualne

  • zaangażowanie i chęć podjęcia pracy na dłużej

Oferujemy:

  • umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej;

  • przeszkolenie i wdrożenie do pracy na określonych stanowiskach

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

  • dobrą atmosferę współpracy;

  • ubezpieczenie grupowe;