projektpraca.eu

Pracownik produkcji

Kleen-Tex Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 30 listopada 2021
  • Ważna do: 14 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma Kleen-Tex Polska Sp. z o.o. producent systemów mat wejściowych w Suchedniowie poszukuje Kandydatów i Kandydatek do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

  • obsługa maszyn zgrzewających zgodnie z instrukcjami
  • wykonywanie mat zgodnie ze zleceniem
  • przygotowywanie surowca do produkcji
  • ocena jakości wykonanych wyrobów
  • przygotowanie mat dla magazynu wyrobów gotowych
  • obsługa wewnętrznego programu informatycznego
  • strzyżenie pociętej tkaniny

OFERUJEMY

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bardzo dobre zaplecze socjalne
  • pracę w systemie 3 zmianowym

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Dokładność
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera