projektpraca.eu

Pracownik Produkcji

VIVE Textile Recycling
  • Dodano: 21 czerwca 2021
  • Ważna do: 05 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

Pracownik Produkcji Szukasz Pracy? Świetnie! Zatrudnimy Pracowników do Działu Produkcji.

VIVE Group działając od 29 lat, jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Firma stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej, segregowanej każdego dnia w ilości setek ton, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych w Polsce, w pełni skomputeryzowanych linii do sortowania odzieży, umożliwiających przerób 500 ton surowca na dobę z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

Miejsce pracy: Kielce, ul. Olszewskiego 6

Opis stanowiska:

  • Zajmować się będziesz sortowaniem odzieży używanej lub pracami wspierającymi proces produkcji,
  • Będziesz odpowiedzialny za utrzymanie ciągłości przepływu surowca do kolejnych etapów produkcji.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • praca w obszarze produkcji,
  • przestrzeganie odpowiednich standardów produkcji,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,
  • mile widziana znajomość branży odzieżowej,
  • silna motywacja do pracy,
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.

Zapewnimy Ci:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat od pierwszego dnia pracy,
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie,
  • możliwość zdobycia premii już po pierwszym miesiącu pracy,
  • wolne weekendy,
  • dodatki świąteczne,
  • wczasy pod gruszą,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dofinansowanie kart sportowych,
  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych,
  • wdrożenie i pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy,
  • pracę w dynamicznym zespole.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego wyjątkowego zespołu prześlij nam swoje CV.

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia!

Obowiązek Informacyjny RODO:

W wykonaniu obowiązku przewidzianego art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1), VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. niniejszym informuje, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych przez Panią/Pana w związku z ubieganiem się przez Panią/ Pana o zatrudnienie jest VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Łopuszańskiej 22, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Warszawie pod numerem KRS 0000089969, NIP: 6570081033, Regon: 290508529 ? jako przeprowadzający rekrutację;

Z Inspektorem Ochrony Danych w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. można kontaktować się telefonicznie nr tel. +48 695 022 212 lub pod adresem email ochrona.danych(małpa)vive.com.pl

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu związanym z przeprowadzeniem aktualnej jak i przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) b) i f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych oraz przepisów kodeksu pracy, tj. w zakresie w jakim jest to niezbędne dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom Grupy VIVE, na podstawie umowy o powierzeniu przetwarzania danych osobowych bądź z uwagi na uzasadniony interes w przekazaniu danych w ramach grupy przedsiębiorstw do wewnętrznych celów administracyjnych.

Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez cały okres trwania rekrutacji i zostaną usunięte w ciągu 30 dni od jej zakończenia.

Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora danych osobowych dostępu do danych dotyczących Pani/Pana, do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. W przypadku danych osobowych przetwarzanych na podstawie Pani/Pana zgody, cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych przed jej cofnięciem.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku stwierdzenia, że Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych.

Podanie przez Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku niepodania przez Panią/Pana danych lub zażądania usunięcia danych osobowych przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego stanie się niemożliwe.

Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu w rozumieniu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.