projektpraca.eu

Pracownik produkcji

MB Recycling
  • Dodano: 18 stycznia 2021
  • Ważna do: 01 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Firmą zajmującą się recyklingiem elektrycznych śmieci. Posiadamy zakłady Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego oraz zużytych baterii i akumulatorów przenośnych. Każdego dnia przewozimy i przetwarzamy wiele ton elektrycznych odpadów, aby nie stwarzały zagrożenia dla środowiska naturalnego.

 

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do pracy w Piekoszowie na stanowisko:

pracownika produkcji

Miejsce pracy: ul. Czarnowska 56, Piekoszów.

Praca dedykowana dla kobiet i mężczyzn.

 

Zakres czynności:

- praca przy ręcznym rozładunku i załadunku ZSEIE

- demontaż ręczny sprzętu TV CRT i komuterów

- -sortowanie poszczególnych frakcji z demontażu TV CRT i komputerów.

 

Oferujemy:

- pracę na podstawie umowy o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
- atrakcyjne wynagrodzenia.

Wymagania

- sumienność i dokładność pracy przy sortowaniu odpadów ZSEiE

- zdolności manualne

- chęci do pracy.

 

Dokument aplikacyjny można dostarczyć osobiście na adres: ul. Czarnowska 56, Piekoszów lub przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: rekrutacja@utylizacja.org. W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska.

 

Administratorem Danych Osobowych jest MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k. z siedzibą w Kielcach przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce. Podanie danych osobowych CV jest dobrowolne lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV. proszę o zawarcie w aplikacji zgody o  następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k. z siedzibą w Kielcach przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Podobne oferty

Magazynier

Olatex International Sp. z O.O.
  • woj. świętokrzyskie
  • Dzisiaj