projektpraca.eu

Pracownik produkcji

VIVE Textile Recycling Sp. z o.o.
  • Dodano: 07 sierpnia 2020
  • Ważna do: 07 września 2020

Opis stanowiska pracy

VIVE Textile Recycling to lider branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Działając od 27 lat stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej.

W związku z nieustannym rozwojem firmy, poszukujemy pracowników do nowego projektu na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Jakie zadania będzie wykonywać nasz Pracownik Produkcji?

- sortowanie markowej odzieży używanej,

- rozsortowywanie odzieży na asortymenty,

- utrzymanie ciągłości przepływu surowca do kolejnych etapów produkcji.

Ze swojej strony oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat od pierwszego dnia pracy,

- przejrzysty system wynagrodzenia: do 3500 zł brutto miesięcznie po okresie próbnym,

- wolne weekendy,

- bony świąteczne,

- karty prezentowe dla dzieci na Mikołaja,

- wczasy pod gruszą, - ubezpieczenie grupowe,

- dofinansowanie kart sportowych,

- korzystne ceny biletów na mecze KS VIVE Kielce,

- możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych,

- wdrożenie i pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy,

- pracę w dynamicznym zespole

- zatrudnienie w firmie o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku.

Szukasz ciekawych doświadczeń, a przy tym  interesujesz się branżą modową? Zostań częścią zespołu VIVE Textile Recycling .

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia!

Wymagania

Szukamy Pracowników Produkcji, którzy:

- są gotowi pracować w systemie 3 - zmianowym od poniedziałku do piątku,

- potrafią pracować samodzielnie oraz w zgranym zespole,

- interesują się branżą modową i znają się na asortymencie odzieżowym (mile widziane)

- rzetelnie i chętnie wykonują powierzone zadania.