projektpraca.eu

Pracownik produkcji w branży tekstylnej - praca od zaraz

VIVE Textile Recycling Sp. z o.o.
  • Dodano: 05 marca 2021
  • Ważna do: 19 marca 2021

Opis stanowiska pracy

Poszukujesz pracy stałej?

Interesujesz się modą i znasz światowe marki odzieżowe?

VIVE Textile Recycling  w związku z nieustannym rozwojem, poszukuje do nowego projektu osób, które  interesują się modą na stanowisko: Pracownika Produkcji

Miejsce pracy: ul. Olszewskiego 6, Kielce

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • sortowanie markowej odzieży używanej,
  • rozsortowywanie odzieży na asortymenty,
  • utrzymanie ciągłości przepływu surowca do kolejnych etapów produkcji.

Ze swojej strony oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat od pierwszego dnia pracy,
  • możliwość otrzymania premii już po pierwszym miesiącu pracy,
  • wolne weekendy,
  • dodatki świąteczne,
  • karty prezentowe dla dzieci na Mikołaja,
  • wczasy pod gruszą,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dofinansowanie kart sportowych,
  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych,
  • kompleksowe wdrożenie i pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy.

Szukamy Pracowników, którzy:

  • są gotowi pracować w systemie 3 ? zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • interesują się branżą modową i znają się na asortymencie odzieżowym (mile widziane),
  • rzetelnie i chętnie wykonują powierzone zadania,
  • poszukują stabilnego miejsca zatrudnienia.

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w pracach manualnych.

Zapoznaj się z naszą marką:

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.