projektpraca.eu

Pracownik produkcji szyb (m/k)

Trenkwalder
  • Dodano: 22 września 2022
  • Ważna do: 06 października 2022

Opis stanowiska pracy

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:
Praca przy liniach produkcyjnych przy produkcji szyb, np.:
- nakładanie butylu na ramkę dystansową,
- cięcie i łamanie szkła,
- obróbka szkła,
- pakowanie szyb,
- tiokolowanie,
- gięcie ramek dystansowych.

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy w systemie trzech zmian (6:30 – 14:30 – 22:30),
- chęć i warunki kondycyjne do pracy fizycznej,
- umiejętność pracy w zespole,
- komunikatywna znajomość języka polskiego,
- atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy:
- zatrudnienie na okres próbny na podstawie umowy-zlecenie, (potem możliwość przejście na umowę o pracę),
- wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia,
- dodatek mieszkaniowy dla cudzoziemców w wysokości 450 zł brutto/miesiąc.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., Trenkwalder Patron Sp. z o.o., Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział."

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388