projektpraca.eu

Pracownik produkcji - sortowanie odzieży

VIVE Textile Recycling
  • Dodano: 14 stycznia 2022
  • Ważna do: 28 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

O naszej Firmie:

VIVE Textile Recycling działając od 29 lat, jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Firma stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej, segregowanej każdego dnia w ilości setek ton, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych w Polsce, w pełni skomputeryzowanych linii do sortowania odzieży, umożliwiających przerób 500 ton surowca na dobę z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Każdego dnia załoga sortuje i pakuje gotowe produkty z 700 różnych grup asortymentowych. Tak przygotowane produkty trafiają do ponad 70 krajów na świecie oraz do sieci sklepów VIVE Profit z niepowtarzalną odzieżą używaną, w całej Polsce, których VIVE Textile Recycling jest właścicielem.

Aktualnie poszukujemy:

Stanowisko: Pracownik produkcji

Nasze lokalizacje: Kielceul. Olszewskiego 6, ul. Olszewskiego 19b,

Za co będziesz odpowiedzialny?

  • utrzymanie ciągłości przepływu surowca do kolejnych etapów produkcji
  • sortowanie produktu według przyjętych standardów
  • rozładowywanie i załadunek surowca i wyrobu gotowego
  • dostarczenie / odbiór surowca na linii produkcyjnej
  • ważenie/prasowanie/ zaszywanie wyrobu gotowego
  • utrzymanie porządku wokół swojego stanowiska

Oczekujemy od Ciebie:

  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
  • dyspozycyjności 8h dziennie (od poniedziałku do piątku)
  • gotowości do pracy z odzieżą
  • silnej motywacji do pracy
  • umiejętności pracy samodzielnej jak i zespołowej
  • dobrej kondycji fizycznej
  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym

W zamian zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa 3400zł brutto + premie
  • wdrożenie oraz opiekę trenera od pierwszego dnia pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych (również awanse wewnętrzne)
  • pracę w dużym zespole
  • odzież roboczą (wymieniamy raz w tygodniu)

*Oraz bogaty system benefitów*:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dostęp do ciepłych i zimnych napoi
  • program emerytalny
  • program poleceń pracowniczych
  • dofinansowanie do szkoleń
  • bony i paczki świąteczne
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie do wczasów
  • parking pracowniczy

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Nie czekaj i prześlij do nas swoje CV!

Wymagania

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Dodatkowo zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia!