projektpraca.eu

Pracownik porządkowy - Szpital Czerwona Góra

HR for Business Sp. z o.o.,
  • Dodano: 29 września 2022
  • Ważna do: 13 października 2022

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku czeka na Ciebie!

Jeśli obecnie szukasz pracy, jesteś bezrobotny, a może masz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, zgłoś się - u nas każdy ma szansę!

Miejsce pracy: Szpital Czerwona Góra

Zakres obowiązków:

  • Transport brudnych pościeli do pralni,
  • Wywóz odpadów medycznych,
  • Transport leków, środków czystości z magazynu na oddziały,
  • Transport sprzętu medycznego na terenie szpitala.

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:

  • Stabilne warunki pracy (umowa o pracę);
  • Wdrożenie i przeszkolenie;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość skorzystania z pakietu Luxmed;
  • Możliwość skorzystania z programów grupowych ubezpieczeń pracowniczych np. ubezpieczenie na życie, NNW;
  • Dla osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności opcję zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej, która daje możliwość korzystania z dofinansowań ZFRON.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod nr tel. 510 013 504, 510 014 930, po godzinie 16.00 kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.  Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • Szczepienia przeciw żółtaczce typu B oraz przeciw wirusowi COVID;
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane;