projektpraca.eu

Pracownik ogólnobudowlany

Essa Group
  • Dodano: 06 lutego 2020
  • Ważna do: 06 marca 2020

Opis stanowiska pracy

ESSA CS Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą świadcząca usługi z zakresu budownictwa zarówno w Polsce jak i krajach UE i EOG.

Obecnie poszukujemy pracowników do pracy na stałe (Brzesko) na stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

GWARANTUJEMY: ? atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności ? możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności zawodowych ? zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ? pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych ? stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ? kompleksowe wsparcie podczas zatrudnienia

  Prosimy o przesłanie CV oraz innych niezbędnych dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres: praca(małpa)essagroup.eu !

UWAGA ! Przesyłając swoją aplikację prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) przez firmę ESSA sp. z o.o. oraz ESSA CS sp. z o.o. (jako administratora danych osobowych) a także udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do ich poprawiania lub usunięcia na każdym etapie.?

Wymagania

WYMAGANIA: ? doświadczenie przy wykonywaniu równego rodzaju prac budowlanych, wykończeniowych, ? pracowitość, ? dobra organizacja pracy ? sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole

Podobne oferty