Pracownik ogólnobudowlany - Niemcy, prefabrykacja, bez znajomości języka, darmowe zakwaterowanie

Exbud Konstrukcje Sp. z o. o.
  • Dodano: 13 września 2024
  • Ważna do: 27 września 2024
71
2024-09-13 2024-09-27

Opis stanowiska pracy

EXBUD Konstrukcje Sp. z o. o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

Zapewniamy wsparcie polskojęzycznego kierownika.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • Pracę w systemie 1 lub 2 zmian,
  • Możliwość zjazdu do kraju średnio co 6 tygodni na 1 tydzień,
  • Darmowe zakwaterowanie,
  • Bezpłatny transport do pracy i z pracy,
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, dodatki BHP, premia za wyniki, dodatki świąteczne,
  • Pracę w hali o wysokich standardach BHP oraz w przyjaznej atmosferze,
  • Opiekę polskojęzycznego kierownika.

Dodatkowe informacje:

  • Składki ubezpieczeniowe są odprowadzane w Polsce.

Główne zadania:

  • Prace wykończeniowe przy prefabrykowanych betonowych modułach mieszkalnych.
  • Inne prace ogólnobudowlane przy produkcji ścian.

Aplikuj, jeśli:

  • Masz doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracach zbrojarskich i ciesielskich.

Kliknij i aplikuj!

Kontakt z pracodawcą

518 287 640

Adres e-mail

katarzyna.piwowar@exbud.pl