Pracownik ogólnobudowlany - Niemcy, prefabrykacja, bez znajomości języka, darmowe zakwaterowanie

Exbud Konstrukcje Sp. z o. o.
  • Dodano: 11 września 2024
  • Ważna do: 25 września 2024
63
2024-09-11 2024-09-25

Opis stanowiska pracy

EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Bawaria /Niemcy, zakład prefabrykacji betonowej

Opis stanowiska:

Praca w zakładzie prefabrykacji betonowej przy produkcji ścian, obejmująca różne prace ogólnobudowlane. Nie jest wymagane doświadczenie jako zbrojarz ani cieśla, wystarczy znajomość podstawowych prac budowlanych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych
  • Chęć do pracy i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy za granicą

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Darmowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Transport do pracy na terenie Niemiec
  • Ubezpieczenie zdrowotne oraz inne świadczenia socjalne
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Opiekę koordynatora na miejscu
  • Wsparcie przy organizacji wyjazdu oraz formalności związanych z pracą za granicą

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: katarzyna.piwowar@exbud.pl    lub kontakt telefoniczny pod numerem 518 287 640.

Zapraszamy do aplikowania!

Kontakt z pracodawcą

518 287 640

Adres e-mail

katarzyna.piwowar@exbud.pl