projektpraca.eu

Pracownik ochrony z pozwoleniem na broń

HR for Business Sp. z o.o.,
  • Dodano: 12 marca 2024
  • Ważna do: 29 marca 2024

Opis stanowiska pracy

Szukasz stabilnego zatrudnienia w ochronie osób i mienia? Oczekujesz satysfakcji z pracy? Jesteśmy dla Ciebie!

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Miejsce pracy: Kielce, Nowiny

Zakres obowiązków:

  • kontrola osób wchodzących oraz wjazd i wyjazd samochodów
  • ochrona obiektu
  • dbanie o bezpieczeństwo klientów
  • działania porządkowo-informacyjne

Oferujemy:

  • system pracy zmianowy
  • stabilne warunki zatrudnienia z pewnym wynagrodzeniem
  • możliwość ubezpieczeń grupowych
  • posiadając aktualne orzeczenie o niepełnosprawności możliwość zatrudnienia w ZPCHR i korzystania z dofinansowania ZFRON m.in.:
  • dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego
  • dofinansowanie do leków i okularów
  • zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie
  • dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji
  • doradztwo zawodowe oraz wsparcie z ramienia współpracującej z nami Fundacji
  • pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod nr tel. 510 013 504, 510 014 930, po godzinie 16.00 kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat

Wymagania

  • niekaralność
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
  • pozwolenie na broń
  • odpowiedzialność