projektpraca.eu

pracownik monitoringu USI

Zakład Pracy Chronionej Argos 1 sp. z o.o.
  • Dodano: 23 stycznia 2017
  • Ważna do: 10 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Firma poszukuje pracowników z orzeczeniem minimum w stopniu umiarkowanym do pracy przy monitorowaniu alarmów w Uzbrojonym Stanowisku Interwencyjnym. Oferujemy: stabilne zatrudnienie na umowie o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, ciekawą pracę pełną wyzwań w miłym zespole, szkolenia, terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania ze stawką min. 12,50 zł netto/rbg., dodatkowe formy wsparcia finansowego (zwrot kosztów: dojazdu, leków, wyjazdów rehabilitacyjnych, itp.)

Wymagania

orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu minimum umiarkowanym, wpis na listę KPOF, książeczka broni, niekaralność, zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy, dobra organizacja pracy, umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji, znajomość obsługi komputera, chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji oraz podejmowania wyzwań.