projektpraca.eu

Pracownik McCafe -McDonald's Pasaż Świętokrzyski

KERS
  • Dodano: 13 maja 2022
  • Ważna do: 27 maja 2022
77
2022-05-13 2022-05-27

Opis stanowiska pracy

Uwielbiasz zapach świeżo zaparzonej kawy? Wiesz, czym różni się espresso od americano, a flat white od cappuccino? Szukasz miejsca, w którym rozwiniesz umiejętności, które przydadzą się w wielu sytuacjach? A może masz ochotę sprawdzić, czy naprawdę pracujemy ramię w ramię, zespołowo, jak często mówią nasi pracownicy? Dołącz do naszego zespołu!

Co zyskujesz pracując w McDonald's?

Jesteśmy mistrzami szkolenia. Nauczymy Cię nie tylko wszystkiego, co trzeba wiedzieć o kawie, ale też komunikacji i pracy w zespole. Rozwiniesz wiele cennych umiejętności, które na pewno Ci się przydadzą - i zawodowo, i prywatnie.

Jeśli tylko chcesz, pogodzisz pracę z innymi zobowiązaniami. Nauka lub studia, opieka nad dziećmi lub wnukami, a może po prostu czasochłonne hobby? Od tego jest nasz elastyczny grafik!

Chcesz awansować? Świetnie. Również dla pracowników McCafe mamy jasną ( i w wielu przypadkach bardzo szybką) ścieżkę awansu. Możesz awansować na instruktora, stanowiska managerskie, a także zostać szefem takich funkcji jak technologie, rozwój ludzi, jakość i obsługa gości, a wreszcie stać się kierownikiem lub przejść do struktur biurowych. 

Wiemy, że bezpieczeństwo to podstawa: zapewniamy więc umowę o pracę (tak, każdemu), wypłatę zawsze na czas i stabilne miejsce pracy. 

Do wynagrodzenia dokładamy: bonifikartę (znajomi i rodzina na pewno ucieszą się, kiedy wspólnie wpadniecie na kawę lub burgera i...zapłacicie mniej), zniżki pracownicze (z nich skorzystasz w godzinach pracy).

Ta oferta nie byłaby tak dobra, gdyby nie nasza legendarna atmosfera. Poczujesz się z nimi, jak wśród dobrych znajomych. Do tego zawsze można liczyć na wsparcie przełożonych i kolegów. Serio, pracujemy ramię w ramię.

Co dajesz od siebie?

Chęć do pracy, otwartość i komunikatywność - to na początek wystarczy. O resztę zadbają nasi instruktorzy, którzy też zaczynali od podstawowego stanowiska, a dziś wiedzą, jak uczyć innych.

Przyda Ci się nastawienie na pracę zespołową - jesteśmy zgraną drużyną i szukamy osób, które potrafią współpracować.

Jak w każdej restauracji czy kawiarni konieczne jest posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych.

Kontakt z pracodawcą

734-192-366

Adres e-mail

aleksandra.kargul@franchisee.pl.mcd.com

Podobne oferty