projektpraca.eu

Pracownik Magazynu

Kleen-Tex Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 31 stycznia 2023
  • Ważna do: 14 lutego 2023

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma Kleen-Tex Polska Sp. z o.o. producent systemów mat wejściowych w Suchedniowie poszukuje osób do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć przede wszystkim:

  • Przyjmowanie wyrobów gotowych na stan magazynu
  • Pomoc w rozładunku i załadunku wyrobów gotowych
  • Pakowanie palet i paczek
  • Przygotowanie wyrobów gotowych do wysyłki
  • Obsługa komputera

Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę
  • Bogate zaplecze socjalne (bufet kawowy, dofinansowanie do wypoczynku, świąteczne paczki dla dzieci, dodatkowe benefity z ZFŚS)
  • Płatną przerwę 30 minut
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenie na stanowisku pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Atrakcyjne zasady premiowania
  • Pracę w systemie 3 zmianowym

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Dokładność
  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku magazynier
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe