projektpraca.eu

Pracownik Magazynu

WWTECH
  • Dodano: 29 listopada 2021
  • Ważna do: 13 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Innowacyjna i prężnie działająca na rynku polskim oraz światowym firma zajmująca się mobilną obróbką skrawaniem WWTECH poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tumlin Dąbrówka

Region: świętokrzyskie

Do zadań pracownika należeć będzie m.in.:

  • przygotowywanie, przyjmowanie oraz rozładunek dostaw od przewoźników i dla klientów
  • transport wewnętrzny
  • magazynowanie stały rejestr ruchów na magazynie
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • utrzymanie ładu i porządku na terenie zakładu pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z bezpośrednim pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ubezpieczenie dodatkowe

Wymagania

Kandydaci powinni spełniać następujące wymagania:

  • uprawnienia oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • sumienność, odpowiedzialność oraz nastawienie na długofalową współpracę