projektpraca.eu

Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózek widłowy

Vive Textile Recycling Sp. z o.o.
  • Dodano: 02 czerwca 2020
  • Ważna do: 02 lipca 2020

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem VIVE Logistic Services, Spółka w ramach Grupy VIVE oferującej usługi w zakresie logistyki magazynowej, zatrudni kandydatów na stanowisko Pracownik Magazynu z uprawnieniami na wózek widłowy

Miejsce pracy: Kielce, ul. Malików 147

Do Twoich obowiązków będzie należało:
- praca na magazynie przy załadunku i rozładunku towaru,
- kompletacja wysyłek,
- obsługa wymaganej dokumentacji magazynowej,
- aktywne uczestnictwo w pracach magazynowych.

Wymagania

Jeśli masz:
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych
A dodatkowo cechuje Cię:
- odpowiedzialności i rzetelności,
- umiejętność pracy w zespole,
- oraz chcesz pracować w systemie.

Pracując w VIVE Logistic Services otrzymasz:
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- system motywacyjny (podstawa+ premia),
- benefity: m.in. szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, karty sportowe, bony świąteczne, paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą, telefon służbowy.zmianowym.