projektpraca.eu

Pracownik magazynu - operator wózka

VIVE Logistic Service sSp. z o.o.
  • Dodano: 30 lipca 2020
  • Ważna do: 30 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem VIVE Logistic Services, Spółka w ramach Grupy VIVE oferującej usługi w zakresie logistyki magazynowej, zatrudni kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynu- Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Malików 147 /  Magazyn Vive Logistic Services

Vive Logistic Service, jest to jedna z wielu spółek należących do Grupy Vive. VLS oferuje usługi w zakresie logistyki magazynowej, dla różnych branż zewnętrznych.

Opis stanowiska:

- praca na magazynie przy załadunku i rozładunku towaru,

- komplementacja wysyłek,

- obsługa wymaganej dokumentacji magazynowej.

- praca w systemie 3 zmianowym 8 h dziennie (100% czasu pracy), od pon ? pt (piątek kończymy zmianą 22:00 ? 06:00).

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pierwsze trzy miesiące jest to okres próby, następnie przedłużenie na czas określony,

- wynagrodzenie podstawowe wraz z atrakcyjnym systemem premiowym,

- benefity: szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, karty sportowe, bony świąteczne, paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą.

Prosimy o dołączenie do CV aktualnej zgody na przetwarzanie danych osobowych: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze wózka widłowego Reach Truck (wózek boczny)

- czynne uprawnienia do obsługi wózków UDT (możliwość wykonania przez firmę takiego kursu, w ramach umowy lojalnościowej),

- aktualna książeczka sanitarno ? epidemiologiczna  (możliwość wyrobienia/ odświeżenia w trakcie rozpoczęcia zatrudnienia).