Pracownik magazynu, komisjoner / order-picker, LIDL - dział ciepły (Oosterhout)

www.pramer.pl
  • Dodano: 30 sierpnia 2024
  • Ważna do: 13 września 2024

Opis stanowiska pracy

Opis pracy:
Praca w Holandii w miejscowości Oosterhout (obok Nijmegen). Praca polega na zbieraniu zamówień na magazynie LIDL przy użyciu zestawu słuchawkowego. Praca na jedną, poranną zmianę. Praca na dziale ciepłym. Praca na jedną, poranną zmianę. Wymiar godzinowy: 38-50h tygodniowo.

Ilość miejsc pracy:
1 miejsce (nie dla par)

Start pracy:
od zaraz

Oferujemy:
- umowę holenderską na podstawie kodeksu CAO
- ubezpieczenie (€35.58 tygodniowo)
- zakwaterowanie firmowe (€107 tygodniowo)
- bezpłatny transport do pracy*
- dodatek dla kierowców (€10 tygodniowo)
- stawkę godzinową gwarantowaną €14.79 brutto/h + dodatki
- dodatki do wynagrodzenia: zmianowe, wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%), za nadgodziny (125-150% stawki)
- wypłaty tygodniowe

Wymagania

Wymagania:
- znajomość angielskiego (komunikatywnie)
- prawo jazdy kat. B
- wzrost 180cm
- mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Rekrutacja/Kontakt:
telefon:. +48327390079
e-mail: rekrutacja@pramer.pl
aplikuj: www.pramer.pl/formularz-zgloszeniowy

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się do 3 dni roboczych. Praca tymczasowa w Holandii. KRAZ: 10850. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności,* dotyczy transportu w Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.