Pracownik magazynu, komisjoner / order-picker, LIDL - dział chłodni (Oosterhout-Nijmegen).

www.pramer.pl
  • Dodano: 16 kwietnia 2024
  • Ważna do: 30 kwietnia 2024
41
2024-04-16 2024-04-30

Opis stanowiska pracy

Opis pracy: Praca w Holandii w miejscowości Oosterhout (obok Nijmegen). Praca polega na zbieraniu zamówień na magazynie przy użyciu zestawu słuchawkowego. Praca na dziale koeling - chłodnia (od 2 do 3°). Wymiar godzinowy: 38-50h tygodniowo. Praca na jedną zmianę w godz. 7:30-16:30. Start pracy: od zaraz Oferujemy: - umowę holenderską na podstawie kodeksu CAO - ubezpieczenie (€35.58 tygodniowo) - zakwaterowanie firmowe (€107 tygodniowo) - bezpłatny transport do pracy* - dodatek dla kierowców (€10 tygodniowo) - stawkę godzinową gwarantowaną €14.36 + dodatki - dodatki do wynagrodzenia: zmianowe, wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%), za nadgodziny (125-150% stawki), za warunki pracy (mrożonki +8%) - wypłaty tygodniowe Wymagania: - znajomość angielskiego (komunikatywnie) - prawo jazdy kat. B - mile widziane doświadczenie w podobnej pracy Rekrutacja: ☎ +48327390079 ☎ +48533282372 (również Whatsapp) E-mail: rekrutacja@pramer.pl  ____________________________ Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się do 3 dni roboczych. Praca tymczasowa w Holandii. KRAZ: 10850. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, * dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.

Kontakt z pracodawcą

+48327390079

Adres e-mail

rekrutacja@pramer.pl