projektpraca.eu

Pracownik magazynowy

Randstad Polska Spółka z o.o.
  • Dodano: 15 marca 2024
  • Ważna do: 29 marca 2024

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na obszar magazynu. Mile widziane uprawnienia UDT oraz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego. Praca 11 km od Kielc. Aplikuj!

KLIKNIJ TUTAJ I APLIKUJ

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, świadectwo pracy, składki ZUS)
  • wynagrodzenie od 25 do 30 zł/h brutto na start
  • pracę w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • wolne weekendy
  • możliwość stałego zatrudnienia u Klienta
  • pracę na terenie Nowin k. Kielc

zadania

  • przygotowanie materiałów do wysyłki
  • wprowadzanie danych do systemu
  • załadunek/rozładunek towaru
  • dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy

Wymagania

  • doświadczenia na stanowisku magazynier
  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany
  • gotowości do pracy w Nowinach (własny dojazd)
  • mile widziane uprawnienia UDT na wózek widłowy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia