projektpraca.eu

Pracownik kuchni

Moto-Agromax Sp. z o.o.,Sp.K. Hotel "Grafit"
  • Dodano: 30 stycznia 2020
  • Ważna do: 01 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
- Nakładanie i wydawanie posiłków
- Prace pomocnicze na kuchni
- Prace porządkowe na kuchni i zapleczu
- Dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.
- Utrzymywanie porządku w magazynach
- Przestrzeganie procedur ,zasad oraz standardów gastronomicznych

W zamian oferujemy:
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Przyjazną atmosferę w pracy
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Elastyczne godziny pracy
- Bezpłatne posiłki pracownicze
- Szkolenie pod nadzorem znanego szefa kuchni
- Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska, premia i prowizja

Wymagania

Wymagania:
- Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV następujących Klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV w celu udziału w procesie rekrutacyjnym. Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest:

Moto-Agromax Sp. z o.o.,Sp. K. Hotel ?Grafit? ? NIP 959-181-75-29, REGON 260223454 pod adresem,
Kostomłoty Pierwsze, ul. Kielecka 120, 26-085 Miedziana Góra