projektpraca.eu

Pracownik kawiarni barista, kelner, barman

Calimero Cafe
  • Dodano: 23 stycznia 2018
  • Ważna do: 31 stycznia 2018

Opis stanowiska pracy

Lubisz kontakt z ludźmi, jesteś osobą kontaktową, szybko się uczysz. Koniecznie prześlij do nas CV!!! Kawiarnia w centrum Kielc szuka właśnie Ciebie.

Wymagania

Oczekujemy: -wysokich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, -umiejętności szybkiego uczenia się, - punktualności i dyspozycyjności (praca również w weekendy i święta); - książeczka Sanepidowska - znajomości języka angielskiego, - gotowości do pracy w systemie zmianowym, - mile widziane doświadczenie w gastronomi - entuzjazmu, uśmiechu i zapału do pracy Oferujemy: -codzienną porcję najlepszej kawy stabilne zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy, - w przypadku osób uczących się możliwość dostosowania grafiku przyjazną atmosferę pracy, atrakcyjną stawkę godzinową + system premiowy (od 9zł do 16zł./h netto) ? szkolenia