projektpraca.eu

Pracownik hafciarni i znakowania odzieży

Copy-Net s.c.
  • Dodano: 25 lipca 2021
  • Ważna do: 08 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu grafiki
  • umiejętność obsługi maszyn do znakowania odzieży i maszyn haftujących,
  • doświadczenie w pracy w hafciarni i przy znakowaniu odzieży
  • zdolności manualne
  • dobra organizacja czasu pracy
  • duża kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
  • energia w działaniu oraz wysoki poziom dbałości o szczegóły
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • stabilną prace w miłej atmosferze
  • umowę o pracę na pełny etat
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych