projektpraca.eu

Pracownik Gospodarczy

czy-100.pl
  • Dodano: 24 listopada 2021
  • Ważna do: 08 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Firma czy-100.pl zajmująca się profesjonalnym utrzymaniem czystości we wspólnotach mieszkaniowych na terenie Kielce poszukuje pracownika z prawem jazdy.

Zakres czynności:

  • doczyszczanie maszynowe garaży podziemnych
  • prace na terenach zielonych, tj. koszenie trawy, przycinanie krzewów, przycinanie żywopłotów itp.
  • odśnieżanie

Oferujemy:

  • umowę o pracę (po okresie próbnym - 1 miesiąc),
  • pełny etat
  • szkolenia z obsługi maszyn
  • terminowe wynagrodzenie;
  • niezbędne narzędzia pracy + samochód formowy
  • wynagrodzenie od 3000zł na rękę + premie

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Wymagania

  • umiejętność organizowania pracy własnej,
  • chęć do pracy
  • zaradność,
  • dyspozycyjność;
  • punktualność,
  • prawo jazdy kat. B. - warunek konieczny;