projektpraca.eu

Pracownik gospodarczy

ELERTE POLAND SPÓŁKA Z O.O.
  • Dodano: 14 lipca 2021
  • Ważna do: 31 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

- dbanie o teren zielony,

- koszenie trawy,

- pielenie chwastów,

- grabienie liści,

- odśnieżanie w okresie zimowym,

- porządkowanie terenu,

- przycinanie niektórych roślin.

Wymagania

Nasze wymagania:

- mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku lub podobnym,

- umiejętność obsługi maszyn i narzędzi ogrodniczych,

- umiejętność pracy w zespole,

- dobra kondycja fizyczna,

- chęć do pracy.

Oferujemy:

- wynagrodzenie 2.800 brutto,

- jednozmianowy system pracy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00,

- dodatkowe ubezpieczenie na życie,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

- praca w miłej atmosferze,

- zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy,

- zapewniamy eventy firmowe oraz prezenty dla dzieci pracowników oraz pracowników, m.in.: Dzień Dziecka, Mikołajki, Wielkanoc, Boże Narodzenie a także indywidualne benefity dla pracowników.

Osoby zainteresowane szczegółami oferty prosimy o przesłanie aplikacji na adres: praca@elerte.pl. W tytule prosimy o podanie stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".