projektpraca.eu

Pracownik gospodarczy/złota rączka

Fundacja Heros
  • Dodano: 16 grudnia 2021
  • Ważna do: 31 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Fundacja Heros, dla swojego Klienta prowadzi rekrutację na stanowisko Pracownika gospodarczego/Złotej rączki.

Miejsce pracy: Kielce (ul. Zagnańska)
Umowa o pracę, pełen etat.

Zamiatanie posadzki, mycie maszynowo powierzchni, odśnieżanie, koszenie trawy.

Oferta dla osób, które zapiszą się do Fundacji Heros.
Wsparcie Fundacji Heros jest bezpłatne!

Wymagania

Wymagania, które należy spełniać:

-w momencie zgłoszenia się do Fundacji status osoby bez zatrudnienia (nie na wypowiedzeniu, nie na zwolnieniu chorobowym, bez żadnej obowiązującej umowy)
-orzeczenie o niepełnosprawności
-nie na emeryturze
-osoba zainteresowana nie może być zapisana do innej Fundacji

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem:
539 309 781 lub przesłanie CV na adres: magdalena.malczewska@fundacjaheros.org

Fundacja Heros, ul. Wesoła 51, Kielce.