projektpraca.eu

Pracownik gospodarczy/porządkowy

FFM
  • Dodano: 20 marca 2024
  • Ważna do: 03 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Miejsce Pracy- Kielce

Opis:

- utrzymanie w czystości terenów zewnętrznych na
  osiedlach mieszkaniowych: koszenie trawy, przycinanie żywopłotów, grabienie liści        oraz inne prace porządkowe.

Wymagania

Wymagamy:

- mile widziane doświadczanie na podobnym stanowisku
- sumienność
- chęć do podjęcia stałej pracy
- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- bierność zawodowa

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- praca od poniedziałku do piątku
- wsparcie trenera pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania cv na adres mailowy : Kielce@ffm.pl bądź za pośrednictwem portalu.

Kontakt :
739 976 571
kielce@ffm.pl

w tytule wiadomości proszę wpisać: Pracownik gospodarczy

*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków PFRON, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.