projektpraca.eu

Pracownik gospodarczy - placówka medyczna w Starchowicach

HR for Business Sp. z o.o.,
  • Dodano: 15 kwietnia 2024
  • Ważna do: 30 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Starachowice

Zadania/Czynności:

  • Prace porządkowo czystościowe na terenie obiektu.
  • Wynoszenie śmieci komunalnych.
  • Latem koszenie trawy, zimą odśnieżanie.
  • Wykonywanie prac powierzonych przez kierownictwo.
  • Dbanie o powierzony sprzęt.

Zapewniamy:

  • Stabilne warunki pracy: umowa o pracę.
  • Wdrożenie i przeszkolenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość dla osób z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności dofinansowań do leczenia, dojazdów z ZFRON.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod nr tel. 510013504 lub 510014930, po godzinie 16.00 również kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.  Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi sprzętu ogrodowego (mikro traktor, kosiarki).
  • Odpowiedzialność.
  • Dobra organizacja pracy własnej.