Pracownik gospodarczy- obsługa maszyn szorująco czyszczących

HR for Business Sp. z o.o.,
  • Dodano: 24 stycznia 2023
  • Ważna do: 05 lutego 2023

Opis stanowiska pracy

Jako jedna z wiodących Firm na rynku pracy oferujemy Ci pracę od zaraz! Nie zwlekaj i zgłoś Swoją kandydaturę.

Miejsce pracy: Szpital Kielce

Zadania/Czynności:

  • Maszynowe mycie powierzchni na terenie szpitala: oddziały, ciągi komunikacyjne.
  • Prace porządkowo czystościowe na terenie obiektu.
  • Wykonywanie prac powierzonych przez kierownictwo.
  • Dbanie o powierzony sprzęt.

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę z wypłatą do 10 dnia każdego miesiąca.
  • Wdrożenie i przeszkolenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności proponujemy dofinansowania z Zakładowego Funduszu dla Osób Niepełnosprawnych.

Osoby zainteresowane proszone są o:

kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod nr tel. 510013504 lub 510014930,

po godzinie 16.00 kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Wymagania

  • Znajomość działania maszyny automatu myjącego.
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • Szczepienie p/WZW typu B oraz p/Covid.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Odpowiedzialność.
  • Dobra organizacja pracy własnej.