projektpraca.eu

Pracownik fizyczny - bez doświadczenia

HrNavigator
  • Dodano: 23 maja 2019
  • Ważna do: 23 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

To żaden problem !

 Nasza agencja zapewni Ci:

  • Legalną (umowa o pracę),
  • Dobrze płatną pracę (1300-1500 euro/ netto/ miesięcznie),
  • Bez znajomości języka ( na miejscu opieka polskich koordynatorów),
  • Z darmowym zakwaterowaniem

Co należałoby do Twoich obowiązków?

  • Rozładunek oraz załadunek paczek kurierskich,
  • Naprawa uszkodzonych przesyłek

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

Wymagania

Czego wymagamy od naszych kandydatów?

  • Dobrej sprawności fizycznej ( praca wiąże się z dźwiganiem paczek)
  • Umiejętności pracy w szybkim tempie
  • Doświadczenie w pracy fizycznej będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziany własny samochód na wyjazd